Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAYBETTİ Günün İddaa Kuponu 27.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
İtalya – Dominik Cumhuriyeti : MS 2 (+8.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.58
Elbette İtalya’nın elinde daha iyi bir kadro var ancak en zayıf halkaları çember altı ve Dominik ise bu alanda Towns liderliğinde çok kuvvetli. Bu nedenle de İtalya’yı çok zorlayabileceklerini düşünüyorum. İlk maçta olduğu gibi Liz’den artı ona ek olarak Feliz ve Delgado gibi isimlerden ekstra katkılar alabilirlerse İtalya karşısında büyük bir sürprize imza atabilirler. Formda ve moralli Dominik’in Towns faktörü ile beraber kolay lokma olmayacağını tahmin ediyorum.

Avustralya – Almanya : MS 1 – 1.51 (İddaa) & MS 1 – 1.79
İki takım da grubu lider bitirmek için bu maçı kazanmaları gerektiğini biliyorlar ki her galibiyet üst turdaki gruba da taşındığı için ekstra önemli. Avustralya ilk maçta Almanya’nın aksine çok daha dişli bir rakiple oynamış ve ikinci yarıda Mills artı Giddey liderliğinde fişi çekerek tam 26 farklık galibiyet imza atmıştı. Almanya ise zayıf halka Japonya’yı farklı geçmişti. Daha hazır, daha moralli ve tam 9 tane NBA oyuncusu bulunan Avustralya’nın, Almanya’yı zorlansa da yenmesini bekliyorum.

Lübnan – Kanada : Deplasman ÜST (103.5) – 1.41 (İddaa) & Deplasman ÜST (105.5) – 1.75
Tam anlamıyla grubun zayıf halkası ve favorisi arasında bir karşılaşma olacak. Kanada’nın hücumda ne kadar etkili ve dominant bir takım olduğunu Fransa karşısında bir kez daha görmüştük, atletik ve iyi savunma yapan bir rakibe bile tam 95 sayı göndermişlerdi. Bu maçta karşılarında o kadar iyi bir savunma performansı göremeyecekleri kesin ve bu nedenle de 100 baremini zorlanmadan geçeceklerini, yine farklı ve net bir galibiyet alacaklarını tahin ediyorum.

İddaa Oranı: 3.02

Son düzenleme:

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Avustralya dan ötürü malesef iddaa kuponumuz tutmamistir loser