Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAZANDI Almanya – Finlandiya İddaa Tahmini 29.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Almanya ilk 2 maçını kazandı ve son 16 biletini garantiledi. Ancak formata göre takımlar bu grup aşamasında aldıkları galibiyetleri oraya da taşıyorlar, bu nedenle de her galibiyet önemli çeyrek final bileti yolunda. Koç Herbt’in öğrencileri ilk maçta Japonya’yı 81-63 ve ikinci denk rakiplerden Avustralya’yı 82-85’lik skorla yenmeyi bilmişlerdi. O son maçta Schröder 30 sayı, 8 asist ve Lo 20 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Finlandiya ise grubun hayal kırıklığı yaratan takımı oldu. İlk maçta güçlü Avustralya’ya 72-98 gibi farklı bir skorla kaybetmeleri elbette sürpriz değildi. Ama ikinci maçta grubun zayıf halkası konumundaki Japonya’ya hem de 18 sayı farktan yakalanarak 98-88’lik skorla kaybetmeleri onlar adına bir soğuk duştu. İlk maçta olduğu gibi yine savunmada sınıfta kalmışlar, özellikle Japonya’nın devşirme uzunu Hawkinson’u hiç durduramamışlardı.

Almanya ilk 2 maçta etkili performanslar göstererek Eurobasket’de olduğu gibi burada da sürpriz madalya adaylarından biri olacağını kanıtladı. Ellerinde Schröder, Lo, Theis, M.Wagner gibi kaliteli silahlar var. F.Wagner’i bu maçta da dinlendireceklerdir muhtemelen ama o yokken de 85 sayılara çıkmışlardı. Üstelik şimdi karşılarında ilk 2 maçında 98’er sayı yemiş, savunması evlere şenlik olan ve aynı zamanda iddiası kalmamış bir Finlandiya olacak. Bu şartlar altında handikap riskine girmektense onların 90 baremini geçeceklerine güvenmek daha mantıklı olacak.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.42
 
Son düzenleme:
Üst