Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

BEKLEMEDE Cedevita Olimpija – Anadolu Efes İddaa Tahmini 01.09.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Ev sahibi olan Sloven ekibi, koç Pianigiani’yi göreve getirerek yeniden yapılanmaya gitti. Kadrolarına baktığımızda yolu ülkemizden geçen 3 önemli ismi görüyoruz; Justin Cobbs, Sean Armand ve Jaka Blazic. Ayrıca pota altında Shawn Jones en güvendikleri isim olacak. EuroCup’da temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alacaklar ve mütevazi bir kadroları olduğunu söyleyebiliriz.

BSL’nin son şampiyonu Anadolu Efes ise koç Can’ı göreve getirerek yeni bir sayfa açtı ve yeni kadrosuyla ilk sınavını verecek. Larkin, Darius Thompson, Bryant, Beaubois, Clyburn, Tyrique Jones, Pleiss, Willis, Zizic’den oluşan güçlü yabancı rotasyonunun tamamı hazır ve kampta takımla beraber çalışıyorlar. Ayrıca yerli rotasyonunun önemli isimlerinden Ercan, Erkan ve Erten de koç Can’dan forma bekleyecekler bu hazırlık maçında.

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Efes yeni kurulmuş bir takım olsa da elinde Larkin, Bryant, Beaubois, Pleiss, Zizic, Clyburn gibi birbirleriyle oynamayı bilen, tecrübeli silahlar da var halen. Bu nedenle kalite farkınının yanı sıra adaptasyon konusunda da rakibinden bir adım önde olacaktır. Sonuçta bir hazırlık maçı ve bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim, direkt Efes galibiyetini tercih edeceğim.
Oranı: MS 2 – 1.44

İddaa Oranı: –
 
Üst