Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAYBETTİ Günün İddaa Kuponu 29.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör

Filipinler – İtalya : MS 2 (-10.5) – 1.41 (İddaa) & MS 2 (-10.5) – 1.50 (intobet)

Filipinler’de Clarkson dışında bu seviyelerde kalite ve tecrübe anlamında ayakta kalabilecek başka bir oyuncu yok. Zaten ilk 2 maçlarını kaybettikleri için havlu attılar, artık 17-32 klasman maçlarına çıkacaklar ve Olimpiyat elemelerine bilet kapmaya çalışacaklar. İtalya ise bu maçı kazanırsa diğer maçın sonucu ne olursa olsun grup ikincisi olarak adını son 16 turuna yazdırabilecek. Dolayısıyla bu motivasyonla artı kaltie farkıyla ve rakibin iddiasının kalmaması nedeniyle düşük olacak direncinin de yardımıyla net bir galibiyet alabileceklerini tahmin ediyorum.

Karadağ – Litvanya : MS 1 (+8.5) – 1.36 (İddaa) & MS 1 (+8.5) – 1.54 (intobet)

İki takım da Meksika ve Mısır’ı farklı skorlarla, beklenenden de rahat şekilde geçmişlerdi. Son 16 biletini garantilediler ve şimdi liderlik maçına çıkıyorlar. Format gereği her galibiyet üst tura taşındığı için bu maçı kazanan çeyrek final yolunda da önemli bir avantaj elde edecek, dolayısıyla karşılıklı olarak motivasyon sorunu çekeceklerini düşünmüyorum. Karadağ Perry, Vucevic, Dubljevic gibi silahlarla rakibine karşı kolay pes etmeyecektir, hatta kazanmaları da bana göre sürpriz olmaz. Riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım.

Kanada – Letonya : EvSahibi ÜST (95.5) – 1.41 (İddaa) & EvSahibi ÜST (97.5) – 1.76 (intobet)

Bana göre iki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Kanada’nın elinde Gilgeous-Alexander, Barrett, Olynyk, Alexander-Walker gibi önemli NBA oyuncularının yanı sıra Ejim ve Bell-Haynes gibi Avrupa basketbolunda da değerli parçalar diyebileceğimiz silahlar var. Özellikle hücumda ne kadar etkili olduklarını biliyoruz ki Letonya da tempo konusunda onlara çanak tutacak bir basketbol oynuyor. Dolayısıyla Kanada’nın bir kez daha 95 ve üstünde skor üreterek kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.84

Son düzenleme: