Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAYBETTİ Mısır – Meksika İddaa Tahmini 29.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Mısır grubun zayıf halkası olarak başlamıştı yola ve bu beklentinin aksini de ortaya koyamadılar. Gruptaki iki favori Avrupa takımına da ciddi farklarla kaybederek buraların kalitesinde olmadıklarını, sadece kıta kontenjanı ile gelmiş olduklarını tekrar hatırlattılar. Litvanya’dan ilk maçta 26 sayı ve ikinci maçta ise Karadağ’dan 15 sayı fark yenişlerdi. 74 sayı üretebildikleri son maçta Saleh 26 sayı ile yıldızlaşırken, devşirme Gardner 13 sayı, 8 ribaund ve Mahmoud 13 sayı, 7 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Meksika ise grupta 2. sıra yarışını en azından biraz olsun zorlayabilir diye düşünülen ekiplerdendi. Ancak onlar da ilk 2 maçlarında Avrupa temsilcilerine karşı varlık gösteremediler ve önce Karadağ’a 20 sayı sonra da Litvanya’ya tam 30 sayı farkla teslim oldular, daha doğrusu hezimete uğradılar! Sadece 66 sayıda kaldıkları o son maçta Giron 13 sayı, Manisalı Cruz, Israel-Gutierrez, Mendez-Valdes üçlüsü ise 10’ar sayıyla ayakta kalmaya çalışan isimlerdi.

İki takımın da son 16 şansı kalmadı. Ancak buradan alacakları bir galibiyet bile onları 17-32 klasman grubuna avantajlı konumda götürecek, Olimpiyat elemelerine katılım konusunda şanslarını arttıracak. Bu nedenle de formalite maçı demek doğru olmaz. Meksika’nın elinde daha tecrübeli ve birbirini daha iyi tanıyan oyunculardan kurulu bir kadro olduğunu biliyoruz. Dişlerine göre bir rakip bulmuşken Cruz liderliğinde bu kez düşük farklarla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.45
 
Son düzenleme:
Üst